Вижте първият гол на Бербатов в Премиършип!

Posted on октомври 19, 2008. Filed under: Без категория | Tags: , , , |

Vodpod videos no longer available.

В мач от осмия кръг на Премиършип Манчестър Юнайтед победи без проблеми с 4:0 като домакин Уест Бромич Албиън, като за „червените дяволи” се отличи Димитър Бербатов, който отбеляза първия си гол с „червения екип” във Висшата лига и асистира за друго попадение. Освен това българският нападател игра 90 минути.

Домакините поведоха в 56-та минута, когато Бербатов подаде на Рууни, който финтира противников футболист и с премерен удар прати топката в Скот Карсън.

В 69-та минута Рууни подаде на Кристиано Роналдо, който с много хубав удар удвои преднината на Юнайтед.

Само две минути по-късно в 71-та Луиш Нани центрира в наказателното поле на Уест Бромич, където Джон О’Шей пропусна топката и тя стигна до непокрития Димитър Бербатов, който чукна топката над Карсън за 3:0.

В 90-та минута Рууни подаде на Нани, който с много силен и хубав удар оформи крайния резултат в срещата.

След тази победа Манчестър Юнайтед се изкачи на четвърта позиция с 14 точки и мач по-малко от първите три отбора Челси, Ливърпул и Арсенал.